Infolinka: 777 593 140
 
 
 
 »  Autokosmetika  »  Strojní leštění  »  Leštící kotouče a unašeče  »  RRC PRO- dokončovací leštící kotouč černý (měkký) 150mm
  • RRC PRO- dokončovací leštící kotouč černý (měkký) 150mm

RRC PRO- dokončovací leštící kotouč černý (měkký) 150mm

Kvalitní leštící kotouč z řady PRO Celý popis
Výrobce:
 
RRC-150BLP
Kód:
nedostupné
Dostupnost:
149 Kč
123 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Kotouče ve speiálním tvaru pro lepší přesnost. v Ideální pro práci na rovných plochách a hranách. Speciální profil s lichoběžníkovým průřezem zajišťuje dokonalou přesnost práce na hranách a ohybech. Větší plocha podložky poskytuje maximální stabilitu pro vedení leštícího stroje (zvláště doporučeno pro stroje DA). Pěna nejvyšší kvality použitá pro výrobu umožňuje maximální využítí pasty na jakémkoliv povrchu. Šikmá hrana usnadňuje práci se strojem na těžko přístupných místech. Kotouče řady PRO jsou vyráběny ve třech průměrech a šesti stupních tvrdosti, které lze snadno identifikovat díky barevnému značení.

 

Leštící kotouče RR Customs Pro Finish / Super Finish černé 150mm

Černý kotouč RRC je navržen pro práci s pastami FINISH a SUPER FINISH . Struktura padu dokonale drží pastu na povrchu polštářku, což vám umožní plně využít pastu.

Použití: dokončovací leštící pasty a antihologramové pasty

 

Jaké jsou RRC leštící kotouče?

Leštící kotouč RR Customs (pad) je určen pro profesionální opravy autolaků a jiných nátěrů. Zpracování a vysoká kvalita součástí použitých pro jeho výrobu umožňují mechanické leštění a broušení autolaků pomocí leštících past různých stupňů. Kotouče jsou k dispozici v šesti stupních tvrdosti. Silný suchý zip pevně uchytí kotouč k leštícímu stroji. Je možné pracovat na mokro i na sucho při maximální rychlosti 2600 ot / min.

 

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops