Infolinka: 777 593 140
 
 
 
 »  Autokosmetika  »  Strojní leštění  »  Leštící kotouče a unašeče  »  RRC PRO- leštící kotouč oranžový (středně tvrdý) 140mm
  • RRC PRO- leštící kotouč oranžový (středně tvrdý) 140mm

RRC PRO- leštící kotouč oranžový (středně tvrdý) 140mm

Kvalitní leštící kotouč z řady PRO Celý popis
Výrobce:
 
RRC-135OP
Kód:
nedostupné
Dostupnost:
141 Kč
117 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Kotouče ve speiálním tvaru pro lepší přesnost. v Ideální pro práci na rovných plochách a hranách. Speciální profil s lichoběžníkovým průřezem zajišťuje dokonalou přesnost práce na hranách a ohybech. Větší plocha podložky poskytuje maximální stabilitu pro vedení leštícího stroje (zvláště doporučeno pro stroje DA). Pěna nejvyšší kvality použitá pro výrobu umožňuje maximální využítí pasty na jakémkoliv povrchu. Šikmá hrana usnadňuje práci se strojem na těžko přístupných místech. Kotouče řady PRO jsou vyráběny ve třech průměrech a šesti stupních tvrdosti, které lze snadno identifikovat díky barevnému značení.

 

Leštící kotouč RR Customs Pro MEDIUM CUT Orange 140 mm

Oranžový kotouč RRC je navržen pro práci s pastami MEDIUM CUT. Struktura padu dokonale drží pastu na povrchu polštářku, což vám umožní plně využít pastu.

Použití: leštící pasty

 

Jaké jsou RRC leštící kotouče?

Leštící kotouč RR Customs (pad) je určen pro profesionální opravy autolaků a jiných nátěrů. Zpracování a vysoká kvalita součástí použitých pro jeho výrobu umožňují mechanické leštění a broušení autolaků pomocí leštících past různých stupňů. Kotouče jsou k dispozici v šesti stupních tvrdosti. Silný suchý zip pevně uchytí kotouč k leštícímu stroji. Je možné pracovat na mokro i na sucho při maximální rychlosti 2600 ot / min.

 

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops