Infolinka: 777 593 140
 
 
 
 »  Autokosmetika  »  Strojní leštění  »  Leštící kotouče a unašeče  »  RRC WAVE - leštící kotouč oranžový (středně tvrdý) 80mm
  • RRC WAVE - leštící kotouč oranžový (středně tvrdý) 80mm

RRC WAVE - leštící kotouč oranžový (středně tvrdý) 80mm

Kvalitní leštící kotouč z řady WAVE Celý popis
Výrobce:
 
RRC-80OK
Kód:
nedostupné
Dostupnost:
132 Kč
109 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Podložky se zvlněným pracovním povrchem. Skládaný profil minimalizuje tvorbu „víření“ nebo vířivých stop a hologramů. Pěna nejvyšší kvality použitá pro výrobu umožňuje maximální využítí pasty na jakémkoliv povrchu. Vlnité výstupky usnadňují práci na lehce vypouklých površích. Podložky WAVE jsou vyráběny ve třech průměrech a šesti stupních tvrdosti, které lze snadno identifikovat díky barevnému značení.

 

Leštící kotouč RR Customs WAVE MEDIUM CUT Orange 90 mm

Oranžový kotouč RRC je navržen pro práci s pastami MEDIUM CUT. Struktura padu dokonale drží pastu na povrchu polštářku, což vám umožní plně využít pastu.

Použití: leštící pasty

 

Jaké jsou RRC leštící kotouče?

Leštící kotouč RR Customs (pad) je určen pro profesionální opravy autolaků a jiných nátěrů. Zpracování a vysoká kvalita součástí použitých pro jeho výrobu umožňují mechanické leštění a broušení autolaků pomocí leštících past různých stupňů. Kotouče jsou k dispozici v šesti stupních tvrdosti. Silný suchý zip pevně uchytí kotouč k leštícímu stroji. Je možné pracovat na mokro i na sucho při maximální rychlosti 2600 ot / min.

 

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops