Infolinka: 777 593 140   Po-Pá: 9-16
 
 
 
 »  Do garáže  »  Ochranné pomůcky  »  Rukavice  »  Rukavice - pracovní RIVER z kozí kůže - velikost 8
  • Rukavice - pracovní RIVER z kozí kůže - velikost 8

Rukavice - pracovní RIVER z kozí kůže - velikost 8

Rukavice - pracovní RIVER z kozí kůže - velikost 8 Pracovní a ochranné rukavice z vysoce kvalitní kozí kůže, lícové usně. Plná ruka, v úchopové části ve světlé barvě. Svršek je vyroben z červené elastické látky se suchým zipem. Kategorie: II Skladování, použití, čištění, údržba a dezinfekce: Rukavice by měly být skladovány v suchých, chladných a větraných místnostech tak, aby byly chráněny před... Celý popis
Výrobce:
AM-REK9_S8
Kód:
Vyprodáno
Dostupnost:
75 Kč
62 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Rukavice - pracovní RIVER z kozí kůže - velikost 8

Pracovní a ochranné rukavice z vysoce kvalitní kozí kůže, lícové usně. Plná ruka, v úchopové části ve světlé barvě. Svršek je vyroben z červené elastické látky se suchým zipem.

Kategorie: II

Skladování, použití, čištění, údržba a dezinfekce: Rukavice by měly být skladovány v suchých, chladných a větraných místnostech tak, aby byly chráněny před poškozením, nečistotami, tepelným a slunečním zářením a vlhkostí. Před použitím zkontrolujte technický stav rukavice, vyberte vhodnou velikost pro velikost rukou uživatele. Lehké nečistoty je třeba odstranit suchým hadříkem, v případě silného znečištění nebo poškození jej vyměňte za nový. Rukavice se sama neudržuje. Neumývejte. Dezinfekci lze provést omytím ve vlažné vodě s použitím isopropanolu. Dezinfekce rukavic by se však neměla provádět, protože to může ohrozit bezpečnost.

Pracovní rukavice vyhovují směrnici 89/686/EHS a normě EN 388 a EN 420.

 

Parametry

Tento produkt nemá žádné parametry.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops