Infolinka: 777 593 140
 
 
 
 »  Autohifi  »  Subwoofery  »  Subwoofer JL Audio 8W3v3-4
doprava
zdarma
  • Subwoofer JL Audio 8W3v3-4

Subwoofer JL Audio 8W3v3-4

W3 série 20 cm, 250 W, 4 Ohmy JL Audio přichází na trh se sérií W3 třetí generace. Jde o jednoznačně nejlépe znějící W3 vůbec. Využívá systému DMA, díky čemuž má tento subwoofer velkou zatížitelnost a vysokou výchylku membrány. Ve výsledku jsou pak tyto subwoofery typické minimálním zkreslením, precizním detailním zvukem a celkovou dynamickou rovnováhou – jednoduše vynikajícími bassy. Série ... Celý popis
Výrobce:
840134
Kód:
do 1 týdne
Dostupnost:
6 776 Kč
5 600 Kč bez DPH
+
-
Popis Parametry Komentáře (0)

W3 série

20 cm, 250 W, 4 Ohmy

JL Audio přichází na trh se sérií W3 třetí generace. Jde o jednoznačně nejlépe znějící W3 vůbec. Využívá systému DMA, díky čemuž má tento subwoofer velkou zatížitelnost a vysokou výchylku membrány. Ve výsledku jsou pak tyto subwoofery typické minimálním zkreslením, precizním detailním zvukem a celkovou dynamickou rovnováhou – jednoduše vynikajícími bassy.

Série W3 jako jediná řada od JL Audio má velice rozmanitou nabídku co se týče rozměrů a impedancí. Woofery začínají již na průměru 6 palců (16 cm) a končí na 13 palcích (34 cm). Je možné koupit v impedancích 2, 4 a 8 ohmů (u 6W3 a 8W3 pouze 4 a 8 ohmů). Tyto varianty umožní sestavit ozvučení automobilu individuálním způsobem a také se snadno přizpůsobí zvoleným zesilovačům.

Tvrzená polypropylenové membrána s logem JL Audio dává subwooferu klasický decentní vzhled. Jako u verze W6, je i zde odjímatelný kruhový rámeček, který lze barevně přizpůsobit zbytku instalace. Lze dokoupit krycí mřížku, která pak zejména v praktických instalacích plní ochranný účel.

Parametry:

 

  • Dual-magnet - 3,7 kg
  • Plocha membrány 210 cm2
  • Xmax +/- 10,0 mm
 

Více od značky JL Audio

Autohifi JL Audio Subwoofery JL Audio

Parametry produktu

Značka: UNI

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops