Infolinka: 777 593 140
 
 
 
 »  Motor a performance  »  Brzdový systém  »  Brzdové hadice a příslušenství  »  Brzdové hadice  »  Pancéřové brzdové hadice Opel Omega B 2.5TD (1994-) HEL
novinka
  • Przewody hamulcowe Opel Omega B 2.5TD (1994-) HEL

Pancéřové brzdové hadice Opel Omega B 2.5TD (1994-) HEL

Pancéřové brzdové hadice firmy HEL... Na rozdíl od bubnových brzdových hadic, které se používají ve většine vozů, jsou hadice firmy HEL v porovnání ceny a výkonu nesrovnatelné oproti originálu. Od teflonového jádra kabelů přes ocelové opletení a objímku, která ji zakrývá na svorkách z nerezové oceli nalisovaných na kabelu - je všechno vyrobeno precizně a z materiálu nejvyšší kvality. Koncovky ... Celý popis
Výrobce:
MT-HEL-OPE-4-120
Kód:
3 - 10 dní
Dostupnost:
Barva brzdových hadic:
120,99 €
99,99 € bez DPH
+
-
Popis Parametry Komentáře (0)

Pancéřové brzdové hadice firmy HEL...

Na rozdíl od bubnových brzdových hadic, které se používají ve většine vozů, jsou hadice firmy HEL v porovnání ceny a výkonu nesrovnatelné oproti originálu. Od teflonového jádra kabelů přes ocelové opletení a objímku, která ji zakrývá na svorkách z nerezové oceli nalisovaných na kabelu - je všechno vyrobeno precizně a z materiálu nejvyšší kvality. Koncovky z měkke oceli zde nenajdete, Nenájdete zde koncovky z měkké oceli, které mohou časem korodovat, nebo hliník náchylný k elektrolytické korozi. Pouze nejlepší materiály vám mohou poskytnout odolnost a výkon, který očekáváte od každé části vašeho brzdového systému. Díky tomu má každá brzdová hadice doživotní záruku.

Pro nás je estetika stejně důležitá jako kvalita. Proto má každý náš klient možnost výběru barvy hadice bez poplatků. Výběr barevných variant naleznete výše.

Brzdy jsou nejdůležitějším elementem vozu které zabezpečují bezpečí během jízdy a proto by jejich provoz měl být stoprocentní a spolehlivý za všech podmínek. Výměna brzdových hadic na pancéřové není jednou z těchto úprav, po kterých bude znatelná změna patrná pouze u lidí s velmi dlouhými zkušenostmi nebo u těch, kteří vozidlo používají konkurenčně. Po výměne hadic na hadice firmy HEL každý bude cítit zlepšení nejen v podobě snížené síly obsluhy brzdového pedálu, ale především v lepším dávkování brzdného účinku.

Parametry produktu

Značka: Opel
Model: Omega B 1994-2003

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops